Skip to content

O mnie

Powerpinkyx to ja – Milena. Mam 23 lata i uważam, że każdy może spełnić swoje marzenia. Do szesnastego roku życia byłam pesymistką narzekającą na wszystko co mnie otacza. Pewnego dnia zrozumiałam, że ładniej wyglądam kiedy się uśmiecham. Teraz nawet w najgorszych sytuacjach szukam pozytywnych stron. Dzięki temu jestem szczęśliwa.

Co robię? Żyję. Marzę. Rozwijam się. Odkrywam. Planuję. Spełniam się. Podróżuję. Poznaję ludzi. Łapię chwile. Robię zdjęcia. Piszę. Nagrywam filmy. Śmieję się. Robię to, co daje mi radość. Chcę się dzielić tą radością z innymi ludźmi, bo uważam, że jedyne co nas ogranicza to nasze podejście do świata. Wszystko jest możliwe. Wystarczy wierzyć w siebie.

Od kilku lat skutecznie realizuję swoje marzenia. Zaczynałam od tych mniejszych, jak mieszkanie w Warszawie, z dala od rodziny, czy dwumiesięczny wyjazd do Hiszpanii. Powoli się rozkręcam i planuję coraz większe rzeczy.

Właśnie spełniam swoje największe marzenie – mieszkam w Stanach Zjednoczonych! Swoje przygody opisuję na tym blogu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.
 
Wszystkie zdjęcia i treści umieszczone na blogu są moją własnością. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez mojej zgody.
  • Wow-taka młoda a taka zaradna! Bardzo jestem ciekawa Twoich dalszych losów.
    Będę śledziła bloga:)